Warriors vs. Lakers
{name}: izgledi uživo
Warriors vs. Lakers
- Warriors35%
- Lakers66%
Volume $44.8K · Liquidity $65.9K
Spread -8.5
- Lakers43%
- Warriors57%
Volume $9.5K · Liquidity $46.8K
Spread -6.5
- Lakers50%
- Warriors51%
Volume $2.6K · Liquidity $59.1K
O/U 232.5
- Over54%
- Under47%
Volume $1.5K · Liquidity $33.8K
O/U 231.5
- Over56%
- Under44%
Volume $1.5K · Liquidity $39.8K
O/U 230.5
- Over59%
- Under41%
Volume $1.2K · Liquidity $21K
Spread -5.5
- Lakers53%
- Warriors48%
Volume $1.2K · Liquidity $49.4K
Spread -7.5
- Lakers46%
- Warriors54%
Volume $905.6 · Liquidity $52.2K
O/U 233.5
- Over52%
- Under49%
Volume $778 · Liquidity $41.7K
Brandin Podziemski: Points O/U 14.5
- Yes46%
- No54%
Volume $699.9 · Liquidity $1.6K
Spread -4.5
- Lakers56%
- Warriors44%
Volume $654.3 · Liquidity $47.6K
O/U 229.5
- Over61%
- Under40%
Volume $634.2 · Liquidity $23.5K
O/U 234.5
- Over50%
- Under51%
Volume $374.1 · Liquidity $35.5K
O/U 235.5
- Over47%
- Under53%
Volume $100 · Liquidity $36.8K
Brandin Podziemski: Rebounds O/U 5.5
- Yes26%
- No74%
Volume $100 · Liquidity $1.2K
Sandro Mamukelashvili: Points O/U 11.5
- Yes39%
- No61%
Volume $86.6 · Liquidity $1K
Luka Dončić: Points O/U 32.5
- Yes43%
- No57%
Volume $40.2 · Liquidity $1.1K
O/U 236.5
- Over45%
- Under56%
Volume $33.2 · Liquidity $33.1K
Yaxel Lendeborg: Points O/U 13.5
- Yes33%
- No67%
Volume $18.2 · Liquidity $827.6
Gui Santos: Assists O/U 3.5
- Yes30%
- No70%
Volume — · Liquidity $13.7K
Stephen Curry: Assists O/U 4.5
- Yes28%
- No72%
Volume — · Liquidity $14K
Gui Santos: Rebounds O/U 5.5
- Yes32%
- No69%
Volume — · Liquidity $936.5
Spread -2.5
- Lakers62%
- Warriors39%
Volume — · Liquidity $24.1K
Walker Kessler: Points O/U 11.5
- Yes29%
- No71%
Volume — · Liquidity $1K
Matisse Thybulle: Points O/U 6.5
- Yes53%
- No48%
Volume — · Liquidity $22.1
Yaxel Lendeborg: Assists O/U 2.5
- Yes40%
- No60%
Volume — · Liquidity $13.3K
O/U 238.5
- Over38%
- Under62%
Volume — · Liquidity $20.5K
Stephen Curry: Points O/U 24.5
- Yes31%
- No70%
Volume — · Liquidity $1K
Walker Kessler: Rebounds O/U 11.5
- Yes42%
- No58%
Volume — · Liquidity $1.2K
Sandro Mamukelashvili: Rebounds O/U 5.5
- Yes32%
- No69%
Volume — · Liquidity $974.1
Matisse Thybulle: Rebounds O/U 2.5
- Yes39%
- No62%
Volume — · Liquidity $144.7
Draymond Green: Assists O/U 5.5
- Yes48%
- No52%
Volume — · Liquidity $16K
Stephen Curry: Points O/U 25.5
- Yes30%
- No71%
Volume — · Liquidity $212.9
Austin Reaves: Points O/U 23.5
- Yes33%
- No68%
Volume — · Liquidity $898.5
Luka Dončić: Rebounds O/U 7.5
- Yes46%
- No54%
Volume — · Liquidity $1.2K
Team to Score First
- Warriors50%
- Lakers50%
Volume — · Liquidity $24.6
Odd/Even Score
- Odd50%
- Even50%
Volume — · Liquidity $63.6
Brandin Podziemski: Assists O/U 3.5
- Yes36%
- No65%
Volume — · Liquidity $13.4K
Gui Santos: Points O/U 11.5
- Yes30%
- No70%
Volume — · Liquidity $871.7
Yaxel Lendeborg: Rebounds O/U 7.5
- Yes30%
- No71%
Volume — · Liquidity $1K
Draymond Green: Rebounds O/U 5.5
- Yes47%
- No54%
Volume — · Liquidity $1K
Austin Reaves: Rebounds O/U 4.5
- Yes32%
- No69%
Volume — · Liquidity $942.7
Stephen Curry: Rebounds O/U 3.5
- Yes29%
- No71%
Volume — · Liquidity $999.1
Luka Dončić: Assists O/U 7.5
- Yes49%
- No51%
Volume — · Liquidity $16.1K
Austin Reaves: Assists O/U 5.5
- Yes35%
- No66%
Volume — · Liquidity $14K
Pravila za utvrđivanje ishoda
In the upcoming NBA game, scheduled for October 21 at 10:00PM ET: If the Warriors win, the market will resolve to "Warriors". If the Lakers win, the market will resolve to "Lakers". If the game is postponed, this market will remain open until the game has been completed. If the game is canceled entirely, with no make-up game, this market will resolve 50-50. The result will be determined based on the final score including any overtime periods.
Kako tumačiti ove izglede
Svaka se cijena kreće od 0 do 1 USD i može se tumačiti kao vjerojatnost koju tržište pripisuje određenom ishodu: 0,62 USD znači otprilike 62 %. Cijene se mijenjaju sa svakom transakcijom, pa predstavljaju zajedničku procjenu sudionika, a ne jamstvo. Prije trgovanja provjerite gore navedena pravila za utvrđivanje ishoda, obujam trgovanja i likvidnost te riskirajte samo novac koji si možete priuštiti izgubiti.
Više tržišta: Sport

Jazz vs. Grizzlies
O/U 239.5: 51%
24h vol $11.5K · Ends 22. lis 2026.

Pacers vs. Pelicans
Pacers vs. Pelicans: 59%
24h vol $9.1K · Ends 22. lis 2026.

Hornets vs. Nets
Naz Reid: Points O/U 16.5: 75%
24h vol $22.3K · Ends 21. lis 2026.

Hawks vs. Magic
O/U 230.5: 63%
24h vol $63.2K · Ends 21. lis 2026.

Bucks vs. Wizards
O/U 235.5: 60%
24h vol $12.3K · Ends 21. lis 2026.

Thunder vs. Spurs
O/U 227.5: 57%
24h vol $239.6K · Ends 21. lis 2026.

76ers vs. Knicks
Jalen Brunson: Rebounds O/U 2.5: 62%
24h vol $1.4M · Ends 20. lis 2026.

Balkan Botevgrad vs. BC Lietkabelis Panevezys
BC Lietkabelis Panevezys: 100%
24h vol $14.1K · Ends 27. lis 2026.

Turk Telekom vs. BC Siauliai
Over: 100%
24h vol $19.4K · Ends 27. lis 2026.

Basquet Manresa vs. BC Roma Spqr
Basquet Manresa (-1.5): 100%
24h vol $29.5K · Ends 27. lis 2026.

WNBA: 2026 Champion
Atlanta Dream: 57%
24h vol $16.9K · Ends 15. stu 2026.

NBA: 2027 Champion
San Antonio Spurs: 21%
24h vol $833.8K · Ends 1. srp 2027.

