Μετάβαση στο περιεχόμενο

Paris FC vs. Stade Rennais FC 1901 - More Markets

{name}: πιθανότητες σε πραγματικό χρόνο

  • Stade Rennais FC 1901 (-1.5)

    • Stade Rennais FC 190114%
    • Paris FC87%

    Volume $10.2K · Liquidity $16.5K

  • Stade Rennais FC 1901 O/U 0.5

    • Over75%
    • Under25%

    Volume $282 · Liquidity $9K

  • Both Teams to Score

    • Yes62%
    • No39%

    Volume $275.8 · Liquidity $21.2K

  • O/U 3.5

    • Over36%
    • Under65%

    Volume $133 · Liquidity $62.6K

  • O/U 6.5

    • Over4%
    • Under97%

    Volume $15.4 · Liquidity $10K

  • O/U 1.5

    • Over80%
    • Under20%

    Volume $9.1 · Liquidity $16.2K

  • O/U 7.5

    • Over1%
    • Under99%

    Volume — · Liquidity $7.7K

  • Paris FC O/U 1.5

    • Over49%
    • Under52%

    Volume — · Liquidity $12.1K

  • O/U 4.5

    • Over18%
    • Under82%

    Volume — · Liquidity $13K

  • Paris FC 2nd Half (-2.5)

    • Paris FC50%
    • Stade Rennais FC 190150%

    Volume — · Liquidity $1.9

  • Stade Rennais FC 1901 (-5.5)

    • Stade Rennais FC 190150%
    • Paris FC51%

    Volume — · Liquidity $1

  • Stade Rennais FC 1901 O/U 5.5

    • Over50%
    • Under51%

    Volume — · Liquidity $1.1

  • Paris FC 2nd Half O/U 2.5

    • Over47%
    • Under54%

    Volume — · Liquidity $7.4

  • Paris FC 2nd Half O/U 3.5

    • Over50%
    • Under51%

    Volume — · Liquidity $1

  • Stade Rennais FC 1901 2nd Half O/U 0.5

    • Over54%
    • Under47%

    Volume — · Liquidity $2.8K

  • Stade Rennais FC 1901 2nd Half O/U 1.5

    • Over17%
    • Under83%

    Volume — · Liquidity $1.3K

  • Stade Rennais FC 1901 2nd Half O/U 2.5

    • Over47%
    • Under53%

    Volume — · Liquidity $5

  • Stade Rennais FC 1901 1st Half (-2.5)

    • Stade Rennais FC 190150%
    • Paris FC51%

    Volume — · Liquidity $1

  • O/U 5.5

    • Over8%
    • Under92%

    Volume — · Liquidity $12.1K

  • Paris FC (-1.5)

    • Paris FC22%
    • Stade Rennais FC 190179%

    Volume — · Liquidity $22.4K

  • Paris FC (-2.5)

    • Paris FC9%
    • Stade Rennais FC 190191%

    Volume — · Liquidity $9.3K

  • Stade Rennais FC 1901 (-2.5)

    • Stade Rennais FC 19015%
    • Paris FC95%

    Volume — · Liquidity $6.2K

  • Paris FC (-3.5)

    • Paris FC12%
    • Stade Rennais FC 190188%

    Volume — · Liquidity $1.9K

  • Stade Rennais FC 1901 (-3.5)

    • Stade Rennais FC 19013%
    • Paris FC97%

    Volume — · Liquidity $2.9K

  • Paris FC (-4.5)

    • Paris FC50%
    • Stade Rennais FC 190151%

    Volume — · Liquidity $1

  • Stade Rennais FC 1901 (-4.5)

    • Stade Rennais FC 190150%
    • Paris FC51%

    Volume — · Liquidity $1

  • Paris FC (-5.5)

    • Paris FC50%
    • Stade Rennais FC 190151%

    Volume — · Liquidity $1

  • O/U 0.5

    • Over95%
    • Under6%

    Volume — · Liquidity $10.2K

  • O/U 2.5

    • Over57%
    • Under43%

    Volume — · Liquidity $69.4K

  • O/U 8.5

    • Over0%
    • Under100%

    Volume — · Liquidity $4.6K

  • Both Teams to Score in First Half

    • Yes23%
    • No77%

    Volume — · Liquidity $11.3K

  • 1st Half O/U 0.5

    • Over74%
    • Under26%

    Volume — · Liquidity $4.8K

  • 1st Half O/U 1.5

    • Over38%
    • Under62%

    Volume — · Liquidity $21.5K

  • 1st Half O/U 2.5

    • Over15%
    • Under85%

    Volume — · Liquidity $4.8K

  • 1st Half O/U 3.5

    • Over10%
    • Under90%

    Volume — · Liquidity $1.8K

  • 1st Half O/U 4.5

    • Over26%
    • Under75%

    Volume — · Liquidity $480.9

  • Paris FC O/U 0.5

    • Over82%
    • Under19%

    Volume — · Liquidity $4.7K

  • Paris FC O/U 2.5

    • Over23%
    • Under78%

    Volume — · Liquidity $9.7K

  • Paris FC O/U 3.5

    • Over7%
    • Under93%

    Volume — · Liquidity $2.3K

  • Paris FC O/U 4.5

    • Over35%
    • Under65%

    Volume — · Liquidity $1.6K

  • Paris FC O/U 5.5

    • Over49%
    • Under51%

    Volume — · Liquidity $1.1

  • Stade Rennais FC 1901 O/U 1.5

    • Over39%
    • Under62%

    Volume — · Liquidity $10.2K

  • Stade Rennais FC 1901 O/U 2.5

    • Over14%
    • Under86%

    Volume — · Liquidity $3.9K

  • Stade Rennais FC 1901 O/U 3.5

    • Over8%
    • Under93%

    Volume — · Liquidity $2.9K

  • Stade Rennais FC 1901 O/U 4.5

    • Over49%
    • Under51%

    Volume — · Liquidity $1.1

  • Paris FC 1st Half O/U 0.5

    • Over53%
    • Under48%

    Volume — · Liquidity $5.3K

  • Paris FC 1st Half O/U 1.5

    • Over13%
    • Under88%

    Volume — · Liquidity $3K

  • Paris FC 1st Half O/U 2.5

    • Over10%
    • Under90%

    Volume — · Liquidity $2.2K

  • Paris FC 1st Half O/U 3.5

    • Over48%
    • Under53%

    Volume — · Liquidity $25.5

  • Stade Rennais FC 1901 1st Half O/U 0.5

    • Over45%
    • Under56%

    Volume — · Liquidity $4.9K

  • Stade Rennais FC 1901 1st Half O/U 1.5

    • Over10%
    • Under90%

    Volume — · Liquidity $3.1K

  • Stade Rennais FC 1901 1st Half O/U 2.5

    • Over48%
    • Under53%

    Volume — · Liquidity $25.5

  • Stade Rennais FC 1901 1st Half O/U 3.5

    • Over48%
    • Under53%

    Volume — · Liquidity $25.5

  • Both Teams to Score in Second Half

    • Yes34%
    • No66%

    Volume — · Liquidity $3.8K

  • 2nd Half O/U 0.5

    • Over81%
    • Under20%

    Volume — · Liquidity $2.3K

  • 2nd Half O/U 1.5

    • Over52%
    • Under49%

    Volume — · Liquidity $3.8K

  • 2nd Half O/U 2.5

    • Over23%
    • Under78%

    Volume — · Liquidity $2.8K

  • 2nd Half O/U 3.5

    • Over8%
    • Under92%

    Volume — · Liquidity $1.7K

  • 2nd Half O/U 4.5

    • Over26%
    • Under74%

    Volume — · Liquidity $165.6

  • Paris FC 2nd Half O/U 0.5

    • Over60%
    • Under40%

    Volume — · Liquidity $1.6K

  • Paris FC 2nd Half O/U 1.5

    • Over23%
    • Under77%

    Volume — · Liquidity $673.4

  • Stade Rennais FC 1901 2nd Half O/U 3.5

    • Over50%
    • Under51%

    Volume — · Liquidity $1

  • Stade Rennais FC 1901 1st Half (-1.5)

    • Stade Rennais FC 19016%
    • Paris FC94%

    Volume — · Liquidity $1.6K

  • Paris FC 1st Half (-2.5)

    • Paris FC26%
    • Stade Rennais FC 190174%

    Volume — · Liquidity $72.3

  • Paris FC 1st Half (-1.5)

    • Paris FC9%
    • Stade Rennais FC 190191%

    Volume — · Liquidity $1.5K

  • Stade Rennais FC 1901 2nd Half (-1.5)

    • Stade Rennais FC 190150%
    • Paris FC50%

    Volume — · Liquidity $1.9

  • Stade Rennais FC 1901 2nd Half (-2.5)

    • Stade Rennais FC 190150%
    • Paris FC50%

    Volume — · Liquidity $1.9

  • Paris FC 2nd Half (-1.5)

    • Paris FC50%
    • Stade Rennais FC 190150%

    Volume — · Liquidity $1.9

Κανόνες καθορισμού του αποτελέσματος

More markets for the Ligue 1 game, scheduled for October 18 at 11:15 AM ET.

Πώς να ερμηνεύσεις αυτές τις πιθανότητες

Κάθε τιμή κυμαίνεται από $0 έως $1 και μπορεί να ερμηνευτεί ως η πιθανότητα που αποδίδει η αγορά σε ένα ενδεχόμενο: η τιμή $0.62 αντιστοιχεί σε πιθανότητα περίπου 62%. Οι τιμές αλλάζουν με κάθε συναλλαγή, επομένως αποτελούν συλλογική εκτίμηση και όχι εγγύηση. Πριν κάνεις συναλλαγές, έλεγξε τους παραπάνω κανόνες καθορισμού του αποτελέσματος, τον όγκο συναλλαγών και τη ρευστότητα. Ρίσκαρε μόνο χρήματα που αντέχεις οικονομικά να χάσεις.

Εργαλεία υπολογισμού πιθανοτήτων · Γλωσσάρι · Δωρεάν μαθήματα