Racing Club de Lens vs. Sporting CP - More Markets
{name}: reaaliaikaiset todennäköisyydet
Sporting CP O/U 4.5
- Over2%
- Under98%
Volume $9.2K · Liquidity $16.1K
Racing Club de Lens O/U 3.5
- Over8%
- Under93%
Volume $5.1K · Liquidity $13.1K
Racing Club de Lens O/U 2.5
- Over21%
- Under80%
Volume $3K · Liquidity $34K
Sporting CP (-2.5)
- Sporting CP7%
- Racing Club de Lens94%
Volume $1.6K · Liquidity $33.5K
Racing Club de Lens (-3.5)
- Racing Club de Lens2%
- Sporting CP98%
Volume $1.1K · Liquidity $17.9K
O/U 3.5
- Over39%
- Under62%
Volume $976.7 · Liquidity $63K
1st Half O/U 1.5
- Over41%
- Under60%
Volume $667 · Liquidity $26.3K
2nd Half O/U 2.5
- Over30%
- Under71%
Volume $600.4 · Liquidity $12.1K
O/U 2.5
- Over61%
- Under40%
Volume $419.6 · Liquidity $67.4K
Both Teams to Score
- Yes64%
- No37%
Volume $360.8 · Liquidity $36K
O/U 4.5
- Over21%
- Under80%
Volume $317.4 · Liquidity $38.4K
Racing Club de Lens (-2.5)
- Racing Club de Lens8%
- Sporting CP93%
Volume $293.3 · Liquidity $27.2K
Racing Club de Lens O/U 5.5
- Over48%
- Under52%
Volume $230 · Liquidity $1.5
Racing Club de Lens O/U 4.5
- Over2%
- Under98%
Volume $218.8 · Liquidity $11.6K
Sporting CP O/U 2.5
- Over20%
- Under80%
Volume $200 · Liquidity $24.6K
Sporting CP O/U 0.5
- Over79%
- Under21%
Volume $200 · Liquidity $22.4K
O/U 1.5
- Over83%
- Under18%
Volume $62.7 · Liquidity $47.4K
O/U 8.5
- Over1%
- Under100%
Volume $45 · Liquidity $18.3K
Racing Club de Lens (-1.5)
- Racing Club de Lens19%
- Sporting CP82%
Volume $42.1 · Liquidity $29.4K
O/U 5.5
- Over10%
- Under91%
Volume $34.4 · Liquidity $27.8K
Sporting CP O/U 5.5
- Over11%
- Under89%
Volume $30 · Liquidity $10.8K
Sporting CP 1st Half O/U 3.5
- Over48%
- Under52%
Volume $30 · Liquidity $1.4
Racing Club de Lens 1st Half O/U 3.5
- Over47%
- Under53%
Volume $30 · Liquidity $1.6
Racing Club de Lens (-4.5)
- Racing Club de Lens45%
- Sporting CP55%
Volume $20 · Liquidity $3.4
Sporting CP (-4.5)
- Sporting CP45%
- Racing Club de Lens55%
Volume $20 · Liquidity $3.4
Racing Club de Lens (-5.5)
- Racing Club de Lens45%
- Sporting CP55%
Volume $20 · Liquidity $3.4
Sporting CP (-5.5)
- Sporting CP46%
- Racing Club de Lens55%
Volume $20 · Liquidity $3.1
1st Half O/U 4.5
- Over2%
- Under99%
Volume $20 · Liquidity $10.7K
O/U 0.5
- Over96%
- Under5%
Volume $10 · Liquidity $28.8K
O/U 7.5
- Over2%
- Under99%
Volume $10 · Liquidity $24.6K
Both Teams to Score in Second Half
- Yes35%
- No66%
Volume — · Liquidity $10.9K
Sporting CP O/U 1.5
- Over46%
- Under54%
Volume — · Liquidity $22.3K
Sporting CP O/U 3.5
- Over7%
- Under93%
Volume — · Liquidity $13.1K
Racing Club de Lens 1st Half O/U 0.5
- Over51%
- Under50%
Volume — · Liquidity $14.8K
Sporting CP 1st Half O/U 2.5
- Over50%
- Under51%
Volume — · Liquidity $1.7
2nd Half O/U 0.5
- Over82%
- Under18%
Volume — · Liquidity $11.1K
2nd Half O/U 1.5
- Over53%
- Under48%
Volume — · Liquidity $14K
2nd Half O/U 3.5
- Over9%
- Under91%
Volume — · Liquidity $10.7K
Sporting CP 2nd Half O/U 1.5
- Over23%
- Under78%
Volume — · Liquidity $67.8
Sporting CP 2nd Half O/U 2.5
- Over7%
- Under93%
Volume — · Liquidity $41.3
Sporting CP 2nd Half O/U 3.5
- Over47%
- Under53%
Volume — · Liquidity $4.7
Sporting CP 1st Half O/U 0.5
- Over50%
- Under51%
Volume — · Liquidity $14.8K
Sporting CP 1st Half O/U 1.5
- Over15%
- Under85%
Volume — · Liquidity $2.7K
2nd Half O/U 4.5
- Over18%
- Under83%
Volume — · Liquidity $10.6K
Sporting CP (-1.5)
- Sporting CP18%
- Racing Club de Lens83%
Volume — · Liquidity $35.3K
Both Teams to Score in First Half
- Yes25%
- No76%
Volume — · Liquidity $22K
Sporting CP (-3.5)
- Sporting CP2%
- Racing Club de Lens98%
Volume — · Liquidity $15.6K
O/U 6.5
- Over4%
- Under96%
Volume — · Liquidity $26.4K
1st Half O/U 0.5
- Over75%
- Under25%
Volume — · Liquidity $19.8K
1st Half O/U 2.5
- Over16%
- Under84%
Volume — · Liquidity $19.6K
1st Half O/U 3.5
- Over5%
- Under95%
Volume — · Liquidity $14.4K
Racing Club de Lens O/U 0.5
- Over80%
- Under21%
Volume — · Liquidity $25.8K
Racing Club de Lens O/U 1.5
- Over47%
- Under54%
Volume — · Liquidity $24.6K
Racing Club de Lens 1st Half O/U 1.5
- Over16%
- Under85%
Volume — · Liquidity $9.3K
Racing Club de Lens 1st Half O/U 2.5
- Over50%
- Under51%
Volume — · Liquidity $1.9
Racing Club de Lens 2nd Half O/U 0.5
- Over60%
- Under41%
Volume — · Liquidity $184
Racing Club de Lens 2nd Half O/U 1.5
- Over23%
- Under77%
Volume — · Liquidity $72.1
Racing Club de Lens 2nd Half O/U 2.5
- Over47%
- Under53%
Volume — · Liquidity $12.1
Racing Club de Lens 2nd Half O/U 3.5
- Over50%
- Under51%
Volume — · Liquidity $1.8
Sporting CP 2nd Half O/U 0.5
- Over59%
- Under42%
Volume — · Liquidity $184.9
Markkinan ratkaisusäännöt
More markets for the UEFA Champions League game, scheduled for October 13 at 12:45 PM ET.
Näin tulkitset näitä todennäköisyyksiä
Jokainen hinta on 0–1 dollaria, ja sen voi tulkita markkinoiden arvioksi tietyn lopputuloksen todennäköisyydestä: 0,62 dollaria tarkoittaa noin 62 %:n todennäköisyyttä. Hinnat muuttuvat jokaisen kaupan myötä, joten ne kuvastavat osallistujien yhteistä arviota eivätkä takaa lopputulosta. Tarkista ennen kaupankäyntiä yllä olevat ratkaisusäännöt, kaupankäynnin volyymi ja likviditeetti. Riskiin kannattaa asettaa vain rahaa, jonka voit menettää.
Lisää Urheilu-markkinoita

Club Atlético de Madrid vs. Manchester United FC
Club Atlético de Madrid: 51%
24h vol $132.4K · Ends 13.10.2026

Viking FK vs. FC Bayern München
FC Bayern München: 89%
24h vol $82.5K · Ends 13.10.2026

FC Internazionale Milano vs. Club Brugge KV
FC Internazionale Milano: 79%
24h vol $82K · Ends 13.10.2026

Galatasaray SK vs. FC Barcelona
FC Barcelona: 77%
24h vol $59.2K · Ends 13.10.2026

Arsenal FC vs. Lille OSC - More Markets
O/U 0.5: 96%
24h vol $41.7K · Ends 13.10.2026

Galatasaray SK vs. FC Barcelona - More Markets
O/U 0.5: 99%
24h vol $31.9K · Ends 13.10.2026

Viking FK vs. FC Bayern München - More Markets
O/U 0.5: 99%
24h vol $16.9K · Ends 13.10.2026

Arsenal FC vs. Lille OSC
Arsenal FC: 80%
24h vol $11.2K · Ends 13.10.2026

FC Internazionale Milano vs. Club Brugge KV - More Markets
O/U 0.5: 97%
24h vol $9.3K · Ends 13.10.2026

Club Atlético de Madrid vs. Manchester United FC - More Markets
O/U 0.5: 96%
24h vol $8.9K · Ends 13.10.2026

LASK Linz vs. Liverpool FC
Liverpool FC: 76%
24h vol $28K · Ends 14.10.2026

Manchester City FC vs. Paris Saint-Germain FC
Manchester City FC: 45%
24h vol $21.7K · Ends 14.10.2026

