Liigu sisu juurde

Paris FC vs. Stade Rennais FC 1901 - More Markets

{name}: tõenäosused reaalajas

  • Stade Rennais FC 1901 (-1.5)

    • Stade Rennais FC 190112%
    • Paris FC88%

    Volume $14.7K · Liquidity $22K

  • Paris FC (-1.5)

    • Paris FC23%
    • Stade Rennais FC 190177%

    Volume $1K · Liquidity $24.8K

  • Stade Rennais FC 1901 O/U 0.5

    • Over74%
    • Under26%

    Volume $282 · Liquidity $16K

  • Both Teams to Score

    • Yes62%
    • No39%

    Volume $275.8 · Liquidity $36.5K

  • O/U 3.5

    • Over36%
    • Under65%

    Volume $133 · Liquidity $68.5K

  • Paris FC 1st Half O/U 0.5

    • Over53%
    • Under47%

    Volume $80.8 · Liquidity $10K

  • O/U 6.5

    • Over3%
    • Under97%

    Volume $45.4 · Liquidity $19.6K

  • O/U 2.5

    • Over57%
    • Under43%

    Volume $23.3 · Liquidity $93.1K

  • Paris FC O/U 1.5

    • Over51%
    • Under50%

    Volume $19 · Liquidity $22.4K

  • O/U 1.5

    • Over81%
    • Under20%

    Volume $9.1 · Liquidity $29.4K

  • O/U 0.5

    • Over95%
    • Under6%

    Volume $1.1 · Liquidity $19.5K

  • Stade Rennais FC 1901 O/U 1.5

    • Over38%
    • Under62%

    Volume — · Liquidity $17.7K

  • Stade Rennais FC 1901 1st Half O/U 0.5

    • Over45%
    • Under56%

    Volume — · Liquidity $9.8K

  • Stade Rennais FC 1901 1st Half O/U 1.5

    • Over10%
    • Under90%

    Volume — · Liquidity $4.1K

  • O/U 7.5

    • Over1%
    • Under99%

    Volume — · Liquidity $19K

  • Stade Rennais FC 1901 (-4.5)

    • Stade Rennais FC 190149%
    • Paris FC52%

    Volume — · Liquidity $13.3

  • Paris FC (-5.5)

    • Paris FC49%
    • Stade Rennais FC 190152%

    Volume — · Liquidity $13.3

  • O/U 4.5

    • Over19%
    • Under82%

    Volume — · Liquidity $20.2K

  • Paris FC 2nd Half (-2.5)

    • Paris FC50%
    • Stade Rennais FC 190150%

    Volume — · Liquidity $1.9

  • Paris FC O/U 5.5

    • Over49%
    • Under51%

    Volume — · Liquidity $1.5

  • 1st Half O/U 4.5

    • Over26%
    • Under75%

    Volume — · Liquidity $296.3

  • Stade Rennais FC 1901 O/U 5.5

    • Over49%
    • Under51%

    Volume — · Liquidity $13.5

  • Paris FC 2nd Half O/U 2.5

    • Over28%
    • Under73%

    Volume — · Liquidity $1.2K

  • Paris FC 2nd Half O/U 3.5

    • Over50%
    • Under51%

    Volume — · Liquidity $1

  • Stade Rennais FC 1901 2nd Half O/U 0.5

    • Over53%
    • Under48%

    Volume — · Liquidity $4.6K

  • Stade Rennais FC 1901 2nd Half O/U 1.5

    • Over16%
    • Under84%

    Volume — · Liquidity $2.2K

  • Stade Rennais FC 1901 2nd Half O/U 2.5

    • Over50%
    • Under51%

    Volume — · Liquidity $1

  • Stade Rennais FC 1901 1st Half (-2.5)

    • Stade Rennais FC 190148%
    • Paris FC53%

    Volume — · Liquidity $1.6

  • Paris FC O/U 0.5

    • Over82%
    • Under18%

    Volume — · Liquidity $8.1K

  • O/U 5.5

    • Over8%
    • Under92%

    Volume — · Liquidity $20.8K

  • Stade Rennais FC 1901 O/U 2.5

    • Over14%
    • Under86%

    Volume — · Liquidity $8.1K

  • Stade Rennais FC 1901 O/U 3.5

    • Over4%
    • Under96%

    Volume — · Liquidity $5.7K

  • Stade Rennais FC 1901 O/U 4.5

    • Over48%
    • Under52%

    Volume — · Liquidity $19.6

  • Stade Rennais FC 1901 1st Half O/U 2.5

    • Over48%
    • Under53%

    Volume — · Liquidity $25.5

  • Both Teams to Score in Second Half

    • Yes33%
    • No67%

    Volume — · Liquidity $5.7K

  • 2nd Half O/U 1.5

    • Over52%
    • Under48%

    Volume — · Liquidity $5.8K

  • Paris FC (-4.5)

    • Paris FC49%
    • Stade Rennais FC 190152%

    Volume — · Liquidity $13.3

  • Stade Rennais FC 1901 (-5.5)

    • Stade Rennais FC 190149%
    • Paris FC52%

    Volume — · Liquidity $13.3

  • Stade Rennais FC 1901 1st Half O/U 3.5

    • Over48%
    • Under53%

    Volume — · Liquidity $25.5

  • 2nd Half O/U 0.5

    • Over83%
    • Under18%

    Volume — · Liquidity $4K

  • Paris FC O/U 3.5

    • Over9%
    • Under91%

    Volume — · Liquidity $4.7K

  • Paris FC O/U 4.5

    • Over3%
    • Under97%

    Volume — · Liquidity $4.1K

  • 2nd Half O/U 3.5

    • Over8%
    • Under92%

    Volume — · Liquidity $2.6K

  • 2nd Half O/U 2.5

    • Over23%
    • Under78%

    Volume — · Liquidity $4.6K

  • O/U 8.5

    • Over0%
    • Under100%

    Volume — · Liquidity $10K

  • Both Teams to Score in First Half

    • Yes24%
    • No77%

    Volume — · Liquidity $17.3K

  • 1st Half O/U 0.5

    • Over74%
    • Under26%

    Volume — · Liquidity $7.6K

  • 1st Half O/U 1.5

    • Over39%
    • Under62%

    Volume — · Liquidity $26.6K

  • 1st Half O/U 2.5

    • Over15%
    • Under85%

    Volume — · Liquidity $8.9K

  • Paris FC O/U 2.5

    • Over24%
    • Under76%

    Volume — · Liquidity $16.8K

  • Stade Rennais FC 1901 1st Half (-1.5)

    • Stade Rennais FC 19016%
    • Paris FC94%

    Volume — · Liquidity $2.9K

  • Paris FC 1st Half (-2.5)

    • Paris FC48%
    • Stade Rennais FC 190153%

    Volume — · Liquidity $1.6

  • Paris FC 1st Half (-1.5)

    • Paris FC11%
    • Stade Rennais FC 190189%

    Volume — · Liquidity $2.7K

  • Stade Rennais FC 1901 2nd Half (-1.5)

    • Stade Rennais FC 190150%
    • Paris FC51%

    Volume — · Liquidity $2.2

  • Stade Rennais FC 1901 2nd Half (-2.5)

    • Stade Rennais FC 190150%
    • Paris FC50%

    Volume — · Liquidity $1.9

  • Paris FC 2nd Half (-1.5)

    • Paris FC50%
    • Stade Rennais FC 190151%

    Volume — · Liquidity $2.2

  • Paris FC (-2.5)

    • Paris FC10%
    • Stade Rennais FC 190190%

    Volume — · Liquidity $14.7K

  • Stade Rennais FC 1901 (-2.5)

    • Stade Rennais FC 19014%
    • Paris FC96%

    Volume — · Liquidity $14.3K

  • Paris FC (-3.5)

    • Paris FC4%
    • Stade Rennais FC 190196%

    Volume — · Liquidity $7.1K

  • Stade Rennais FC 1901 (-3.5)

    • Stade Rennais FC 19011%
    • Paris FC99%

    Volume — · Liquidity $7.4K

  • 1st Half O/U 3.5

    • Over7%
    • Under93%

    Volume — · Liquidity $3K

  • Paris FC 1st Half O/U 1.5

    • Over13%
    • Under88%

    Volume — · Liquidity $3.9K

  • Paris FC 1st Half O/U 2.5

    • Over8%
    • Under92%

    Volume — · Liquidity $2.7K

  • Paris FC 1st Half O/U 3.5

    • Over48%
    • Under53%

    Volume — · Liquidity $25.5

  • 2nd Half O/U 4.5

    • Over48%
    • Under53%

    Volume — · Liquidity $1.7

  • Paris FC 2nd Half O/U 0.5

    • Over63%
    • Under38%

    Volume — · Liquidity $3.6K

  • Paris FC 2nd Half O/U 1.5

    • Over25%
    • Under75%

    Volume — · Liquidity $1.6K

  • Stade Rennais FC 1901 2nd Half O/U 3.5

    • Over50%
    • Under51%

    Volume — · Liquidity $1

Tulemuse määramise reeglid

More markets for the Ligue 1 game, scheduled for October 18 at 11:15 AM ET.

Kuidas neid tõenäosusi tõlgendada

Iga hind jääb 0 ja 1 USA dollari vahele ning seda võib tõlgendada tõenäosusena, mille turg omistab konkreetsele tulemusele: 0,62 dollarit tähendab ligikaudu 62%. Hinnad muutuvad iga tehinguga, seega kajastavad need turuosaliste ühist hinnangut, mitte garantiid. Enne kauplemist tutvu ülaltoodud tulemuse määramise reeglitega ning kontrolli kauplemismahtu ja likviidsust. Riski ainult rahaga, mille kaotamist saad endale lubada.

Tõenäosuskalkulaatorid · Sõnastik · Tasuta kursused